Skip survey header
Zamaneh Media banner

Sign up

خوش آمدید!

عضو پنل نظرسنجی زمانه بشوید. یکی از پنلیست‌های ما باشید و نظرتان را به طور منظم درباره مسئله‌های اجتماعی،‌ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی با ما در میان بگذارید.
مقدمه:
پنل نظرسنجی «زمانه» می‌خواهد با رجوع مستقیم به شما نگاه‌های مختلف‌تان را به مسئله‌های مهم سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بازتاب دهد. به همین خاطر از شما دعوت می‌کنیم تا با پاسخ به پرسش‌های زیر در پنل نظرسنجی زمانه عضو شوید و به نظرسنجی‌های کوتاهی که ما از طریق ایمیل برایتان ارسال می‌کنیم، پاسخ دهید.

انگیزه ما برای ایجاد این پنل:
فقدان آزادی بیان، سانسور، امنیتی‌کردن فضا و ابتکارعمل‌های حکومتی دیگر از این دست باعث شده‌اند که افکار عمومی ایرانیان بازتاب دقیقی پیدا نکند و نظرسنجی‌های صورت‌گرفته بیان دقیقی از فضای جامعه نباشند. در چنین شرایطی حکومت، گروه‌های سیاسی موافق و مخالف نظام، و حتی دولتمردان کشورهای دیگر گاه و بیگاه به نمایندگی از مردم ایران نظراتی مطرح می‌کنند که ارزیابی صحت و سقم نسبت‌دادن آنها به جامعه چندصدایی و چندهویتی ما آسان نیست. توضیح بیشتر درمورد پنل نظرسنجی در اینجا.

در مورد پرسش‌ها:
برای دستیابی به یک ارزیابی دقیق باید از روش‌شناسی علمی در نظرسنجی بهره برد. به این منظور، با پاسخ شما به پرسش‌هایی که در ادامه می‌آید،‌ داده‌های جمعیت‌شناختی را به صورت کاملاً ناشناس و با استفاده از پلتفرم‌های بسیار امن گرد می‌آوریم تا قادر به بازنمایی صحیح و بی‌طرفانه آراء شما باشیم. رساندن بی‌کم‌و‌کاست صدای شما، رسالت ما است.

حفظ حریم شخصی:
زمانه از سروی‌گیزمو (SurveyGizmo) به عنوان سرویس‌دهنده جهت انجام نظرسنجی‌ها بهره می‌برد اما هیچ طرف ثالثی از جمله سروی‌گیزمو به داده‌های ناشناس شما دسترسی نخواهد داشت و تنها استفاده ما از آن داده‌ها تفکیک و طبقه‌بندی پاسخ‌های آینده شما به نظرسنجی‌های ارسال‌شده خواهد بود.